peníze

Atraktivní vivo V40 přináší špičkové fotografie v dostupném těle

Společnost vivo představila nový smartphone vivo V40 při příležitosti zahajovacího zápasu UEFA EURO 2024 v Německu. Novinka přináší prémiové funkce a design, který je častěji spojován s prémiovými telefony a vlajkovými loděmi.

Každý nezapomenutelný okamžik si zaslouží být zachycen s maximálním umem. Nové vivo V40 promění každého uživatele v mistra portrétů s vlastním uměleckým projevem.

Profesionální fotografie s technologiemi ZEISS

Vivo V40 je jako vůbec první zařízení střední třídy od výrobce vivo vybaveno dvojicí 50MP fotoaparátů s technologiemi společnosti ZEISS – hlavním a širokoúhlým. Tyto fotoaparáty nabízejí jasnější snímky a realističtější barvy než kdy dříve. Profesionální dojem zajistí režimy ZEISS Multi-focal Portrait a ZEISS Portrait Styles, včetně efektu Biotar Bokeh, se kterými zachytíte portréty na úrovni profesionálních fotografů.

Ostatně se ty nejlepší portréty rodí ze souhry světla a stínu, a proto je vivo V40 vybaveno kruhovým bleskem Aura Light Ring. Ten je vytvořen tak, aby napodoboval studiové světelné podmínky a každou osobu nebo objekt obklopil ideálním, měkkým světlem. Slouží k tomu inteligentní přizpůsobení teploty světla, které umožní zachytit požadovaný snímek bez ohledu na aktuální světelné podmínky.

Na své si přijdou i milovníci selfie a videí. Model vivo V40 je vybaven 50MP ultraširokoúhlým předním fotoaparátem, který umožňuje zachytit celou partu přátel jedním záběrem. Skrze partnerství se společností ZEISS nabízí model V40 také řadu profesionálních režimů fotografování a videa.

Samozřejmostí je kvalitní zpracování. Pro modely z rodiny V je charakteristický prémiový design a špičkové materiály, což potvrzuje atraktivní, velmi tenké tělo a jemný AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí. Nechybí ani dostatek výkonu díky vyladěnému procesoru Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 a až 12 GB paměti RAM, kterou lze softwarově rozšířit o dalších až 12 GB. Pokoj v duši zajistí odolnost proti vodě a prachu odpovídající normě IP68. Nakonec je tu pak baterie s velmi vysokou kapacitou 5500 mAh, která poskytuje mimořádně dlouhou výdrž a podporuje velmi rychlé 80W nabíjení systému FlashCharge.

Vivo V40 bude v České republice dostupné od 28. června za doporučenou maloobchodní cenu 12 499 korun (verze 8 GB / 256 GB) nebo 13 999 korun (verze 12 GB / 512 GB). Už dnes u V40 startuje předprodej. U vybraných obchodních partnerů k předobjednávce telefonu získáte až do 27. června kompaktní gril na uhlí značky Weber v hodnotě 2999 korun jako dárek.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat