peníze

Jak přimět ženy, aby vám odepisovaly na online seznamkách?

Shodli s dívkou na seznamce, nebo v aplikaci, ale co byste měli říct, aby chtěla odpovědět? Může chvíli trvat, než přijdete na to, co je ideální říct, ale když máte dobrý otvírák, je pravděpodobnější, že vám odepíše. Naštěstí můžete použít několik jednoduchých triků, aby vaše zprávy vyčnívaly z davu.

 1. Buďte pozorní

Poukázání na detaily, kterých si všimnete, ukazuje, že ženě věnujete pozornost a nejste jen jakýsi automat na psaní. Jakmile se shodnete s dívkou, procházejte její obrázky a přečtěte si vše, co o sobě píše. Pokud najdete něco, co ve vás vyvolává zájem, pak to okamžitě uveďte ve své první zprávě! Ocení, že jste si udělali čas, abyste si všimli malých detailů, a vy zvýšíte šanci, že vám odepíše.

 1. Najděte, co máte společné

Pokud se dokážete ztotožnit s něčím, co jste si přečetli v jejím biu, nebojte se jí o tom říct. Budete se moci s tématem spojit, protože ho oba znáte a můžete v konverzaci rozvíjet.

 1. Pokládejte otevřené otázky

Otevřené otázky obvykle začínají „co“ nebo „jak“, takže nemůže odpovědět jen tím, že řekne ano nebo ne. Spíše než zůstávat u běžných otázek týkajících se jejího dne se ponořte trochu hlouběji, abyste se o ní dozvěděli více.

 1. Začněte přiměřený vtipem

Rozesmát ukazuje, že máte smysl pro humor. A pokud se vám to povede, máte skoro vyhráno. Udržujte konverzaci lehkou a zábavnou, aby se usmívala, když čte vaši zprávu, a vyhněte se všemu, co zní příliš urážlivě. Také opatrně balancujte na hraně toho, kdy jste zábavní a kdy se stáváte šaškem. O toho žádná žena nestojí.

 1. Pochvalte něco jiného, než vzhled

Bude se cítit polichocena tím, že jste si všimli i něčeho jiného, než jejího vzhledu. Vzhledem k tomu, že komentáře k jejímu vzhledu dostává na denní bázi, vy se tak zařadíte mezi šedou vrstvu všech ostatních. Dokonce i pár hezkých slov ji rozzáří a bude chtít pokračovat v chatování.

Tip: Chcete si zavolat s někým, kdo je profesionální a s kým si užijete vzrušující chvíle? S někým, kdo vám telefon vždy vezme a bude se vám věnovat ať už řeknete cokoliv? Zkuste levný sex po telefonu a užijte si vzrušení bez stresu a zklamání.

 1. Lehce flirtujte

Flirtování je skvělý způsob, jak dát vašemu protějšku najevo, že je opravdu výjimečná. Dejte jí vědět, že se s vámi dá zažít vzrušení. Snažte se vyhnout tomu, abyste hned řekli cokoliv, co je nevhodné nebo oplzlé, protože by se z toho mohla cítit nepříjemně.

 1. Udělejte první krok

Buďte odvážní. Protějšek bude vědět, že to myslíte vážně s tím, že se s ní potkáte nebo s ní budete chodit, a může se jí líbit, že mluvíte o tom, co chcete dělat. Dejte jí vědět, že byste spolu rádi vybudovali své pouto osobně, a nabídněte jí veřejné místo, kde se s ní setkat. Tak se bude cítit trochu bezpečněji a pohodlněji, když půjde ven.

 1. Ukažte své nejlepší já

Vaše snaha bude úspěšnější, pokud budete vypadat zábavně a zajímavě. Dívky obvykle neodpoví, pokud máte jen pár obrázků a krátký profil. Nahrajte na svůj profil nějaké nedávné fotky, které skutečně ukazují vaši osobnost, jako když děláte svou oblíbenou činnost nebo jste na dovolené. Uveďte několik svých zájmů a to, co hledáte ve svém životě.

 1. Nezapomínejte na gramatiku

Namísto používání zkratek a jiných těžko čitelných textových žargonů pište celé věty s interpunkcí. Udělejte si čas na přečtení zpráv před jejich odesláním, abyste se ujistili, že je vše napsáno správně a že to dává smysl.

 1. Pište kratší zprávy

Dívky s větší pravděpodobností odpoví, když dostanou jasné kratší zprávy. Snažte se, aby váš text měl kolem 40 slov nebo méně, protože je pravděpodobnější, že si najde čas, aby si ho přečetla a odpověděla. Dlouhým úvodním slohem ji nutíte podobně dlouze odpovědět a spíše docílíte toho, že neodepíše vůbec.

 1. Udržujte vyváženou konverzaci

Pokud posíláte příliš mnoho textů bez odpovědi, můžete vypadat příliš nedočkavě a zoufale. Když nakonec odpoví, je v pořádku počkat stejnou dobu, než jí pošlete zprávu, aby to nevypadalo, že jste čekali u svého telefonu. Snažte se, aby vaše zprávy byly přibližně stejně dlouhé jako její, abyste vynaložili stejné úsilí.

Pokud se do týdne neozývá, může to být známka toho, že ji nebavíte. Vy nezapomeňte, že existuje spousta dalších žen, které by si s vámi rády popovídaly a stojí za váš čas.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat