Home Auto Moto Opravy karosérií vozidel bez poškození laku pro vozidlo ve špičkovém stavu

Opravy karosérií vozidel bez poškození laku pro vozidlo ve špičkovém stavu

0
Opravy karosérií vozidel bez poškození laku pro vozidlo ve špičkovém stavu

Karosérie je ohrožena mnoha různými vlivy vnějšího prostředí. Čas od času se proto může objevit důlek či větší deformace, kterou je třeba opravit. Pro takové případy se přímo nabízí technologie PDR, díky které zůstane původní lak a barva nepoškozený.

více v článku...

Špičková technologie

Pro opravy karosérií vozidel bez poškození laku je využívána technologie PDR. Můžete tak zapomenout na klasické způsoby jako je tmelení, broušení, lakování či rovnou výměna celých dílů. S touto technologií hodnota vašeho vozu bude zachována, přičemž karosérie bude vypadat jednoduše skvěle. Nepřijdete ani o záruku, přičemž výhod vás čeká ještě mnohem víc.

Rychlost opravy

Technologie PDR je prováděna speciálním nářadím za studena. Díky tomu nedochází k porušení původní barvy i laku. Ovšem kromě toho je skvělou zprávou také rychlost opravy. U drobných deformací jako jsou důlky z parkoviště a podobně se totiž doba potřebná pro opravu pohybuje kolem 60 minut. U větších deformací se pak může jednat o několik hodin. Nebudete muset na své auto čekat týdny, než se ze servisu vrátí opravené. Stačit totiž bude jen pár dní.

Pro různé situace

Jestliže vám vznikla škoda na karosérii vozidla, v podstatě nezáleží na tom, co za jejím vznikem stojí. Příčin totiž může být celá řada, s každou si však technologie PDR poradí. Ať už vás potkaly kroupy, větve, spadaný sníh či jiné rozmary počasí. Problémem není ani oprava důlků po neopatrném parkování či nežádoucím vandalismu. Jednoduše se stačí obrátit na profesionály, kteří se o vaše auto postarají.

Technologie PDR umožňuje navrátit karosérii vozu do opět perfektního stavu. Vozidlo přitom neztrácí svou hodnotu, zachovává si záruku a pro vás nabízí oprava mnoho výhod mezi které patří nízká cena, rychlé řešení a ekologičnost.