peníze

Test Perfect Privacy VPN x HMA VPN: Kterou z nich vybrat?

Jaká VPN nabízí více funkcí, Perfect Privacy, nebo HMA VPN? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, přičemž konečné skóre je 7/10 : 8,2/10.

Rychlost downloadu a uploadu Perfect Privacy VPN – HMA VPN, která vítězí?

Rychlost stahování (download) a nahrávání (upload) dat je asi nejdůležitější parametr, platí to i o Perfect Privacy VPN a HMA VPN.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 482 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 82 Mb/s. PerfectPrivacy VPN se projevila o 400 Mb/s rychlejší nežli HMA VPN.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u PerfectPrivacy VPN dosáhl 236 Mb/s. HMA VPN dosáhla hodnoty 79 Mb/s, a tedy je o 157 Mb/s pomalejší.

Rychlost odezvy dosáhla u první VPN v průměru 85 ms. Konkurenční HMA VPN skript naměřil 11 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže PerfectPrivacy VPN v porovnání je o 74 ms lepší.

Skóre po první disciplíně Perfect Privacy VPN vs HMA VPN je 8 /10 : 7/10.

Daří se Perfect Privacy VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, Perfect Privacy VPN to nezvládá. Obecně stačí spustit VPN a z nabídky vybrat zemi, HMA VPN odemknout Netflix zvládne.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž HMA VPN takovou funkci zvládá. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí obsahuje.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování reklam. Třeba taková Perfect Privacy VPN obsahuje ochranu DNS a HMA VPN zase obsahuje funkci whitelist.

U funkcí VPN je tak skóre 8 /10 : 7/10.

Jak obstojí Perfect Privacy v šíři nabídky zemí?

Nižší nabídka serverů se může projevit v nižší rychlosti VPN, PerfectPrivacy VPN udává 58 serverů. V nabídce HMA VPN je uvedeno 1 050 serverů. První z dua tak má o 992 méně .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u HMA VPN v době psaní článku byl 218. Porovnávaná VPN má 23, což je o 195 méně. V tomto měření sil tedy prohrává .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Perfect Privacy VPN dokáže neomezeně. HMA VPN v jeden moment připojí 5 zařízení. Všechny parametry najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy zvládá Perfect Privacy a které podporuje HMA VPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Perfect Privacy VPN umí systém Android a zvládá telefony s iOS, druhá VPN služba HMA VPN iOS připojí, zařízení s Androidem umí krýt.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. Perfect Privacy má sídlo ve Švýcarsku. Druhá z VPN má sídlo ve Velké Británii.

Appka Perfect Privacy VPN není k mání v češtině, HMA VPN česky lokalizována je.

V hodnocení platforem dosáhla Perfect Privacy výsledku 8/10, HMA VPN si vysloužila hodnocení 10/10.

Cena předplatného Perfect Privacy VPN vs. HMA VPN

HMA VPN můžete mít od 59 Kč měsíčně, předplatit druhou z VPN si můžete již od 221 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 1/10 pro první a 9 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat