peníze

Podlaha do párty stanu, kdy se vám může hodit?

Podlaha umí vašemu párty stanu dodat punc luxusu. Jaké nabízí vlastnosti a při jakých příležitostech ji využijete?

Podlahu využijete na svatbu i oslavu narozenin

Stan si možná pamatujete z dob, kdy jste v něm v mládí nocovali ve spacáku. A ráno se budili s otlačenými zády, protože jste prakticky spali na zemi.

Chystáte-li se sezvat společnost, mohou na tom být vaši hosté podobně: Pobývat ve stanu „na přírodno“ pro ně nebude ideální. Tráva může být nepříjemně mokrá a rozměklá, dámy se do povrchu pak boří vysokými podpatky. V případě sucha se nadměrně práší, není-li povrch rovný, obtížně se do prostoru i umisťuje jakýkoli nábytek. Podlaha pro párty stan všechny tyto problémy elegantně řeší.

Samostatnou kapitolou je fáze, kdy si chtějí zúčastnění zatančit, ať už počítáte s živou hudbou nebo „jen“ doprovodem z reproduktorů. Podlahu do párty stanu pak rozhodně oceníte, neboť pomůže vytvořit adekvátně stabilní a odolný povrch.

Nemluvě samozřejmě o tom, že celkově zvyšuje vizuální úroveň prostředí, a tedy celé akce. Vždy by se tak mělo jednat o kvalitní dřevěnou podlahu, která svým přirozeným pojetím do konceptu skvěle zapadne.

Podlaha pro párty stan musí být pevná, odolná a stabilní

Dřevěné lakované podlahy na ocelovém příhradovém roštu jsou schopny vyrovnat i značné terénní nerovnosti. Podlaha je pak rovná a zároveň dostatečně tuhá. Skládá se z jednotlivých palubek, které jsou spojeny pomocí systému pero/drážka.

Její efekt není jen ve zpříjemnění pobytu uvnitř přístřešku. V některých případech zároveň může absence podlahy zásadně ovlivnit celkovou použitelnost párty stanu. Při nevhodném sklonu pozemku totiž dokáže do spodní části snadno vtéct voda.

Značnou výhodou je i to, že stan s podlahou se nemusí kotvit nebo zatěžovat. Ať si vyberete velkokapacitní párty stany 5 x 8 m, rozměr 5 x 10 m nebo rozměr 5 x 12 m, vždy váš stan doplněný podlahou zůstane dostatečně stabilní.

Umístění podlahy do stanu tak lze doporučit do míst, kde není možné kotvit, ať už na to nejsou podmínky nebo vám jednoduše nezbývá čas.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat