peníze

Repasovaný brzdový třmen: Využijte možnosti opravy

Při opravě vzduchových či kapalinových brzd byste neměli zapomínat ani na opravdu brzdového třmenu. Namísto kupování nového kusu však můžete raději využít repase. Ta vás vyjde levněji a je velmi rychlá, což patří mezi její největší výhody.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas přináší mnoho výhod. Tedy zejména pro vás – oprava brzdového třmenu vás vyjde mnohem levněji než nákup nového kusu, cena je totiž přibližně třetinová. Kvalita repasovaného třmenu je přitom srovnatelná s novým třmenem. Jeho vlastnosti i vzhled jsou v podstatě stejné, nečekají vás tak žádné nevýhody. Kromě toho získáte také dvouletou záruku. Jestliže by během dvou let došlo ke zhoršení, můžete třmen nechat v rámci záruky překontrolovat.

Opravený brzdový třmen

Opravený brzdový třmen můžete mít u sebe ještě v ten den, kdy jste zadali poptávku. V některých případech je totiž vybraný třmen skladem již opravený. Vy si ho tak můžete vyzvednout, anebo ho případně nechat doručit na vybranou adresu. Jestliže je třeba repase, začíná se s ní zpravidla v den, kdy jste o opravu požádali. V určitých případech může repase trvat dva dny, k tomu však dochází zejména u atypických brzdových třmenů.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovat můžete nechat různé značky brzdových třmenů. Servis nabízí repasovaný brzdový třmen značek Knorr, Meritor, Wabco, Haldex, BPW, SAF a mnoho dalších. Problémem však nejsou ani brzdové třmeny od jiných výrobců, je však třeba individuální domluva. Stačí se tak zeptat, zda je možné repasovat třmen vybrané značky. Celý proces je velmi rychlý, nezůstanete tak bez auta na dlouhou dobu.

Oprava brzdových třmenů je výhodná, a to nejen finančně. Až tedy budete opravovat své brzdy, myslete na tuto možnost. Vyjde vás značně lépe než nákup nového brzdového třmenu.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat