peníze

Zvyšte hodnotu svého vozu. Vsaďte na aplikaci PPF fólie

PPF fólie je perfektním nástrojem pro ochranu karoserie vašeho vozidla a zvýšení jeho atraktivity. Zjistěte, o co se přesně jedná, před čím váš vůz ochrání a proč se pro ni rozhodnout. 

Co je PPF fólie a před čím chrání

PPF fólie má podobu velmi tenké fólie, která se aplikuje na povrch karoserie vozidla. Její úkol spočívá v ochraně karoserie před nejrůznějším poškozením, které mohou způsobit například odlétávající kamínky, posypové soli, UV záření či oděry z parkoviště. Tato ochranná fólie na auto je poměrně pružná a dokáže se tedy ve velké míře přizpůsobit tvaru vašeho vozidla. 

Proč dát šanci PPF fólii

Pokud stále tápete, zda je PPF fólie tím pravým řešením pro vás, možná vám pomůže přehled jednotlivých výhod, které se s ní neodmyslitelně pojí.

V prvé řadě lze s PPF fólií dlouhodobě ochránit lak vašeho vozidla. Fólie karoserii vašeho automobilu ochrání nejen před odlétávajícími kamínky, ale i hmyzem, posypovou solí nebo třeba kyselým deštěm. Pokud byste vůz před těmito faktory neochránili, brzy by působil mnohem opotřebovanější, než je tomu ve skutečnosti.

Pokud budete chtít někdy v budoucnu vaše auto prodat, bude mít zásluhou ochranné fólie přirozeně vyšší hodnotu. I z tohoto hlediska se tedy jedná o investici, která se vyplatí. 

Jelikož jsou PPF fólie dostupné v různých provedeních a designech, můžete si snadno vybrat takovou variantu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Součástí fólie je speciální vrstva, která navíc zvyšuje lesk laku vašeho vozidla.

Většina PPF fólií také bez potíží odolává chemickým látkám a UV záření. Díky tomu můžete svůj vůz umýt jako obvykle bez obav, že by došlo k poškození fólie či laku pod ní. 

Více informací o ochranných polepech najdete na www.polepim.cz

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat