peníze

Tesla Cyberquad: Dětská e-čtyřkolka

Elektrická čtyřkolka Tesla Cyberquad for Kids snese maximální zatížení 68 kg.

Vizionář Elon Musk a jeho americká značka Tesla myslí i na ty menší. Výsledkem jejich předvánočního snažení je elektrická čtyřkolka pro děti Cyberquad. Určena je pro osmileté a starší ratolesti a designová inspirace jazyk je fanouškem povědomá z pick-upu Cybertruck.

„Připravte se na jakékoli dobrodružství s plně elektrickým Cyberquadem pro děti. Čtyřkolka je inspirována naším ikonickým designem Cybertruck, má celoocelový rám, čalouněné sedátko a nastavitelné odpružení se zadním kotoučovým brzděním a světelnými LED lištami,“ uvádí značka na adresu své novinky, kterou by neodmítli ani mnozí dospěláci a rodiče. Nakonec koncepční verzi pro starší představili již v roce 2019 spolu s pick-upem Tesla Cybetruck.

Elektrická čtyřkolka Tesla Cyberquad for Kids, která snese maximální zatížení 68 kg, je výsledkem kooperace se společností Radio Flye, která se specializuje na dětské elektromobily s designem současných a reálných modelů automobilky Tesla. „Cyberquad pro děti je napájen lithium-iontovou baterií s dojezdem kolem 24 km a konfigurovatelnou maximální rychlostí asi 16 km/h). Je vhodný pro každého od 8 let,“ doplnil výrobce v popisu produktu, který se v zámoří prodává za 1900 USD bez DPH.

Atraktivní čtyřkolku s futuristickým designem a „ostrými hranami“ je třeba po dodání ještě smontovat. Tesla popisuje tento produkt jako čtyřkolový vůz typu ATV, inspirovaný ikonickým designem modelu Cybertruck. Sofistikovaný elektrický pick-up je známý tím, že má plně ocelový rám, odpružené sedátko a nastavitelné odpružení se zadními kotoučovými brzdami a LED světelnými lištami.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat