peníze

Jaké nakoupit jídlo na chlapskou párty?

Pořádání večírku je skvělý způsob, jak dostat všechny své kamarády na jedno místo. Není nic lepšího, než se potkat u někoho na večírku a přitom se dobře najíst. Co na takové akci nesmí kromě piva chybět?

Pořádné pití v první řadě

Na pořádné oslavě nesmí chybět nachlazené pivo, ale také něco tvrdšího na později. Nezapomeňte hlavně vše dát do lednice a počítat s dostatečnou rezervou. Tvrdého alkoholu nemusíte kupovat řadu značek, spíš dbejte na dostatek.

Aby bylo co jíst…

Prozradíme vám zlaté pravidlo každé oslavy: Méně druhů, větší množství. Při plánování občerstvení si vyberte několik favoritů a ty pak připravte v opravdu velkorysém množství. Místo více druhů sladkostí nabídněte jedny sušenky, zato plný tác! A především aby nechybělo to, co má každý rád. A jaké jídlo každý miluje? No přece pizzu. Proto doporučujeme objednat několik kusů u pizza Brno Caruso – a prakticky máte vyřešeno. S kvalitní pizzou se nedá šlápnout vedle u nás, ale vlastně nikde ve světě.

Nezapomeňte na hudbu

Pokud nemáte mezi přátele ochotného domácího DJe, připravte se s předstihem. V základu potřebujete dva playlisty. Na úvod něco pohodovějšího a tlumeného, ať si můžete vše říct a později, až se po pár hodinách (a drincích) rozproudí zábava, něco tvrdšího. Je to jednoduché. Zbytek nechte na hostech, stejně budou chtít hrát na přání.

Zapojte hosty

Málokdo vyrazí na domácí mejdan bez nějaké dobroty. Předejděte záplavě chipsů a předem se domluvte, co kdo přinese. Co kdyby každý připravil něco, co umí nejlépe? No spíše, co umí nejlépe jeho manželka?


Tip redakce: Nevíte jaké občerstvení připravit na oslavu, nebo na posezení s přáteli? Nechte se inspirovat slanými recepty.


Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat