peníze

Online akce: Rozmanité eventy pro široké publikum

Různých eventů se nabízí celá řada, ať už jde o přednášky, webináře, či konference. Všechny tyto události můžete snadno převést do online světa. Připojit se tak mohou účastníci z celého světa, aniž by museli být přítomni přímo v místě konání akce.

Live stream

Live stream vám otevírá spoustu možností. Jde o živý přenos audiovizuálního záznamu, který je nejčastěji přenášen přes internetovou síť. Případně však lze využít i vnitřní síť pouze pro vybrané účastníky. Připojení přes internet umožňuje účastníkům připojit se na přednášku či konferenci odkudkoliv. Můžete tak pozvat mnohem více hostů, ušetříte si starosti s vybíráním vhodných prostorů s dostatečnou kapacitou a můžete své sdělení rozšířit mezi široké publikum.

Online akce

Pro online akce v podstatě není potřebná složitá technika. Posluchači se připojí díky jednoduchému programu a připojení k internetu. Pokud jste pořadatelem, můžete využít profesionální služby. Odborníci pro vás připraví všechnu potřebnou techniku, aby přenos záznamu probíhal hladce. Používány jsou kamery, mikrofony, profesionální ozvučení a případně další technika, například pro simultánní tlumočení.

Online videokonference

Live streaming se skvěle hodí pro online videokonference, webináře, kurzy a mnoho dalšího. Audiovizuální záznam si můžete nechat zpracovat, využít audio-video režie, či postprodukce a zpracování záznamu pro další firemní účely. Live stream umožňuje komunikaci mezi lidmi na různých místech. Využít lze audio, ovšem také textové zprávy pro snadnější komunikaci v případě více účastníků.

Odborníci pro vás připraví potřebnou techniku, nastaví ji tak, aby vyhovovala vaší akci. Vy se tak nebudete muset o nic starat, můžete se tak zaměřit na sdělení, které chcete předat prostřednictvím tohoto eventu.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat